Petržalka, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Sad Janka Kráľa - odpadky na gotickej veži

Petržalka - Sad Janka Kráľa
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Šustekova - odstavené vozidlo Daewoo bez EČV

Petržalka - Šustekova
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lietavská - chýbajú koše na psie exkrementy

Petržalka - Lietavská
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zadunajská cesta - odstavené vozidlo VW bez platnej TK a EK

Petržalka - Zadunajská cesta
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ševčenkova - poškodený spoj medzi prechodom a chodníkom

Petržalka - Ševčenkova
09. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Holíčska - uvoľnený obklad budovy

Petržalka - Holíčska
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Beňadická - neporiadok a odpadky na verejnom priestranstve

Petržalka - Beňadická
08. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - preplnený kôš

Petržalka - Belinského
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - neupravená zeleň na parkovisku

Petržalka - Belinského
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bratská - nedomaľované vodorovné značenie

Petržalka - Bratská
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova - zničená bariéra na zabránenie prejazdu

Petržalka - Lenardova
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Beňadická - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Petržalka - Beňadická
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Mamateyova - odstavené vozidlo bez platnej TK a EK pri Lidli

Petržalka - Mamateyova
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - nadbytočný stĺpik

Petržalka - Nobelovo námestie
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2