Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, iné, Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá)

Zabetónované miesto pre strom na Brnianskej

Staré Mesto - Brnianska


31. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Náhrada za vypílené stromy - Odborárske námestie

Staré Mesto - Odborárske námestie


19. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vyrezané stromy

Staré Mesto - Na Slavíne


15. októbra 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2018

Venčenie na trávniku

Staré Mesto - Šafárikovo námestie


16. septembra 2018

7 komentárov 5 aktualizácií

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Striekanie Roundupu na námestí bez upozornenia či obchádzky

Staré Mesto - Hodžovo námestie


10. septembra 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nezmyselný megaboard na nábreží

Staré Mesto - Strmá cesta


07. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Nebezpečný strom v Horskom Parku

Staré Mesto - Bohúňova


03. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018

Zábradlie na Štúrovej ulici

Staré Mesto - Štúrova


18. augusta 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Vyrezané kríky

Staré Mesto - Kamenné námestie


22. júla 2018

12 komentárov 7 aktualizácií

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Neadekvátne vyrúbanie stromov a vykĺčenie kríkov

Staré Mesto - Drotárska cesta


20. júla 2018

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Kvetináče na Kamennom námestí pod Tescom

Staré Mesto - Kamenné námestie


27. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Kvetináče na Hodžovom nám. pred bývalou Astorkou

Staré Mesto - Hodžovo námestie


27. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vykonávanie orezu stromov pri električkovej trati

Staré Mesto - Šafárikovo námestie


25. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Chýbajúce stromy na Blumentálskej

Staré Mesto - Blumentálska


23. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Chýbajúci strom

Staré Mesto - Radlinského


14. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení