Staré Mesto, chýbajúce/nedostatočné, Verejné služby

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedbalova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Staré Mesto - Nedbalova
22. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Zámocké schody-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Staré Mesto - Zámocké schody
11. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie2
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na Ventúrskej ulici

Staré Mesto - Ventúrska
01. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Zlé pouličné osvetlenie

Staré Mesto - Poľná
24. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nedostatočné osvetlenie

Staré Mesto - Šafárikovo námestie
16. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

"Nefungujúca pouličná lampa Krmanova- Mošovského"

Staré Mesto - Krmanova
13. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Tichá ul. - chýbajúce verejné osvetlenie a chodník

Staré Mesto - Tichá
13. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce osvetlenie

Staré Mesto - Okánikova
05. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa VO

Staré Mesto - Grösslingova
21. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nedostatočné osvetlenie ulice Slávičie údolie

Staré Mesto - Slávičie údolie
02. októbra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tma na Jančovej

Staré Mesto - Jančova
29. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0