Filter

Zistiť moju polohu

Bagarova ulica

Neodhrabané lístie Bagarova a Bagarova/Alexyho

Dúbravka - Bagarova


08. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Marec 2018

Dlhodobo odstavené auto zasahujúce do križovatky

Dúbravka - Bagarova


24. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Január 2018

Zničený asfaltový chodník

Dúbravka - Bagarova


29. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Dopravná značka na Bagarovej sa postupne nakláňa

Dúbravka - Bagarova


29. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
November 2017
Vyriešený
 

Prechod - chýbajúce zvyslé dopravné značenie

Dúbravka - Bagarova


07. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Október 2017

Vrak Auta

Dúbravka - Bagarova


25. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2017

Torzo lampy

Dúbravka - Bagarova


09. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
Jún 2017

Upchatý kanál

Dúbravka - Bagarova


30. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Apríl 2017

Výtlky na Bagarovej a Batkovej

Dúbravka - Bagarova


30. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2017

Rozbitý chodník

Dúbravka - Bagarova


12. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2016

Zeleň brániaca bezpečnénu prechodu cez cestu

Dúbravka - Bagarova


03. augusta 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2016

Dúbravka - Bagarova

Dúbravka - Bagarova


08. mája 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Kosenie trávy a vychádzajúca tráva / kamene

Dúbravka - Bagarova


05. mája 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Február 2016

Nefunkčné verejné osvetlenie

Dúbravka - Bagarova


29. februára 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený