Pri kríži ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-cesta-rozkopaná

Dúbravka - Pri kríži
25. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-detské ihrisko-potrebná údržba

Dúbravka - Pri kríži
01. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-osvetlenie-nefunkčné

Dúbravka - Pri kríži
15. januára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-parkovanie-problémové

Dúbravka - Pri kríži
26. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kríži-upchata a prepadnuta kanalizacna vpust

Dúbravka - Pri kríži
13. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kríži-osvetlenie-nefunkčné

Dúbravka - Pri kríži
01. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kríži-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Dúbravka - Pri kríži
26. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-Automobily-iné

Dúbravka - Pri kríži
30. septembra 2019 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-cesta-rozkopaná

Dúbravka - Pri kríži
17. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kríži-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Dúbravka - Pri kríži
13. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kríži-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dúbravka - Pri kríži
13. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-cesta-rozkopaná

Dúbravka - Pri kríži
06. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kríži-zviera-uhynuté

Dúbravka - Pri kríži
26. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-Verejný poriadok-iné

Dúbravka - Pri kríži
24. marca 2020 Komentáre5 Hodnotenie2
Jún 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kríži-zastávka MHD -poškodená

Dúbravka - Pri kríži
10. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie7