Sokolíkova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Sokolíkova-chodník-poškodená dlažba

Dúbravka - Sokolíkova
14. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Sokolíkova-detské ihrisko-chýbajúce

Dúbravka - Sokolíkova
25. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sokolíkova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dúbravka - Sokolíkova
07. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
November 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Sokolíkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Dúbravka - Sokolíkova
20. novembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Sokolíkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dúbravka - Sokolíkova
20. novembra 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Sokolíkova-krík-neostrihaný

Dúbravka - Sokolíkova
01. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zničené obrubníky na chodníku

Dúbravka - Sokolíkova
27. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bezpečnejší priechod

Dúbravka - Sokolíkova
28. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník medzi ZŠ Sokolíkova a MŠ Švantnerova v Dubrávke

Dúbravka - Sokolíkova
23. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Hurikán- rušenie nočného kľudu

Dúbravka - Sokolíkova
18. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Detské ihrisko pri Jakšovi

Dúbravka - Sokolíkova
27. marca 2015 Komentáre2 Hodnotenie0