Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Zidiny ulica

Pootvorený poklop

Lamač - Zidiny


14. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Marec 2018

Diviaky na Zelenohorskej ulici a ulici Zidiny v Lamači

Lamač - Zidiny


08. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 
December 2017

Chýbajúce zrkadlo

Lamač - Zidiny


20. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
August 2017

Otvorený kanál a odhodený poklop

Lamač - Zidiny


12. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Júl 2017

Označenie

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Burina

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Závora a burina

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Schody

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2013

Čierna skládka

Lamač - Zidiny


15. septembra 2013

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
August 2013

Dlhodobo neudržiavaný chodník

Lamač - Zidiny


13. augusta 2013

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Marec 2013

Dlhodobo neudržiavané chodníky a prechody

Lamač - Zidiny


27. marca 2013

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený