Filter

Zistiť moju polohu

MÚ Záhorská Bystrica, Gbelská ulica

Auta parkujuce na ceste

Záhorská Bystrica - Gbelská


02. mája 2018

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
 
Máj 2017

Džungľa priamo pred MÚ ...

Záhorská Bystrica - Gbelská


18. mája 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 
November 2016

Ničenie stromov v Záhorskej Bystrici

Záhorská Bystrica - Gbelská


21. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 
September 2016

Neudržiavaná hasičská zbrojnica

Záhorská Bystrica - Gbelská


16. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
 

Poškodené lavičky na Námestí rodiny

Záhorská Bystrica - Gbelská


06. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
 
Január 2015

Parkovanie na ceste

Záhorská Bystrica - Gbelská


23. januára 2015

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený