MÚ Petržalka, Tyršovo nábrežie ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na parkovisku

Petržalka - Tyršovo nábrežie
10. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Suché stromy (Mágio pláž)

Petržalka - Tyršovo nábrežie
19. júna 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená lavička a odpadový kôš na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
17. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečný verejný chodník

Petržalka - Tyršovo nábrežie
12. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná detská preliezka

Petržalka - Tyršovo nábrežie
13. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
13. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bordel na tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
14. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Preplnené odpadkové koše

Petržalka - Tyršovo nábrežie
07. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti na detskom ihrisku

Petržalka - Tyršovo nábrežie
01. septembra 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierny zapáchajúci Dunaj pri pohľade zo Starého mosta

Petržalka - Tyršovo nábrežie
14. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie0