Filter

Zistiť moju polohu

Irkutská ulica

Skladka odpadu okolo jazera v Rusovciach

Rusovce - Irkutská


15. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Júl 2018

Skládky na jazere Rusovce

Rusovce - Irkutská


25. júla 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení
 
Júl 2017

Zarastený cyklochodník burinou

Rusovce - Irkutská


17. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Marec 2016

Informačné tabule v zlom stave - Rusovce

Rusovce - Irkutská


25. marca 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Marec 2012

Náučný chodník

Rusovce - Irkutská


02. marca 2012

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený