Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Cesta na Senec ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Senec-zviera-uhynuté

Ružinov - Cesta na Senec
02. septembra 2019 Komentáre6 Hodnotenie1
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Cesta na Senec-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Cesta na Senec
17. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok pri čerpacej stanici Tuhovská/Cesta na Senec

Ružinov - Cesta na Senec
03. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky, neporiadok

Ružinov - Cesta na Senec
02. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prerastené stromy do chodníka

Ružinov - Cesta na Senec
01. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosená burina

Ružinov - Cesta na Senec
21. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastená zastávka Kon-Rad

Ružinov - Cesta na Senec
21. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina a alergény pri Shopping Place

Ružinov - Cesta na Senec
16. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Smetisko pri nadchode

Ružinov - Cesta na Senec
10. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Suché stromy

Ružinov - Cesta na Senec
26. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Arogancia predajcov

Ružinov - Cesta na Senec
20. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Neudržiavaný areál Zlaté Piesky

Ružinov - Cesta na Senec
10. júna 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nahromadené smeti

Ružinov - Cesta na Senec
11. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trosku smeti

Ružinov - Cesta na Senec
07. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0