MÚ Nové Mesto, Naposledy komentované, V riešení, Riazanská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Nové Mesto - Riazanská
29. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník blízko Riazanskej ulice

Nové Mesto - Riazanská
28. augusta 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Nové Mesto - Riazanská
29. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov pri Figare

Nové Mesto - Riazanská
15. decembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská - odstavené vozidlo

Nové Mesto - Riazanská
04. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odstavené staré auto

Nové Mesto - Riazanská
02. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-strom-suchý

Nové Mesto - Riazanská
23. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Riazanská
15. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Riazanská
12. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-chodník-chýbajúci

Nové Mesto - Riazanská
10. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Riazanská-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Nové Mesto - Riazanská
24. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie2