Vyriešené podnety, Višňová ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché stromy - Kramáre

Nové Mesto - Višňová
27. augusta 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyčistenie schodov medzi Višňovou a Magurskou

Nové Mesto - Višňová
21. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Blokovanie kontajnerov na Višňovej

Nové Mesto - Višňová
12. novembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepozbieraná (a zle) pokosená tráva

Nové Mesto - Višňová
24. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na Višňovej II.

Nové Mesto - Višňová
09. novembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky a preliezka - Višňová

Nové Mesto - Višňová
19. júla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na Višňovej

Nové Mesto - Višňová
31. mája 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Január 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad v zeleni

Nové Mesto - Višňová
02. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené schodisko

Nové Mesto - Višňová
07. septembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nočný kľud

Nové Mesto - Višňová
12. septembra 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina na schodoch

Nové Mesto - Višňová
26. júna 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená burina

Nové Mesto - Višňová
09. októbra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosený priestor (džungľa) pred domom

Nové Mesto - Višňová
16. mája 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hnijúce lístie

Nové Mesto - Višňová
15. januára 2011 Komentáre1 Hodnotenie0