V riešení, Višňová ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Višňová-Zeleň a životné prostredie-iné

Nové Mesto - Višňová
13. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Višňová - neporiadok

Nové Mesto - Višňová
14. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosené Kramáre

Nové Mesto - Višňová
15. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neostrihané kríky

Nové Mesto - Višňová
03. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Schody Višňová-Magurská

Nové Mesto - Višňová
17. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Rozkopávka kvôli oprave vodovodnej prípojky

Nové Mesto - Višňová
08. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Nepraktické schody - od MŠ Na Revíne na Magurskú ulicu

Nové Mesto - Višňová
21. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Preriedenie stromového porastu

Nové Mesto - Višňová
16. júna 2012 Komentáre4 Hodnotenie0