Filter

Zistiť moju polohu

Za stanicou ulica

Nepojazdný vrak auta

Nové Mesto - Za stanicou


21. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
August 2018

Spadnutý vyschnutý konár

Nové Mesto - Za stanicou


16. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2018

Rozbitý chodník

Nové Mesto - Za stanicou


02. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Február 2017

Odpad na električkovej zastávke ŽST Nové Mesto

Nové Mesto - Za stanicou


17. februára 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Máj 2016

Výtlky na ul. Za stanicou

Nové Mesto - Za stanicou


26. mája 2016

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Január 2016

Zničené cyklostojany na stanici BA-Nové mesto

Nové Mesto - Za stanicou


10. januára 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Apríl 2014

Neporiadok - ŽST Nové Mesto

Nové Mesto - Za stanicou


25. apríla 2014

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Január 2014

Obťažujuci zápach z komína za budovou pošty

Nové Mesto - Za stanicou


07. januára 2014

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený