Nízko konare nad chodníkom

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: Lubica, 27. júla 2017

Dobrý deň
ak by bolo mozne trochu odpílit spodne konare na tejto breze lebo sa treba pod nou krcit
dakujem
je to na komenskeho medzi panelakmi 345 a 346

03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!
K Vášmu podnetu uvádzam, že spodné konáre budú skrátené najneskôr piatok 4. 8. 2017.
Ďakujem za upozornenie.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
08. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, úpravu spodných konárov vykonala obec koncom 31. kalendárneho týždňa.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.