Odvod dažďovej vody

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený
meno
Milan DLHÝ 26. októbra 2017

Chcel by som sa informovať akým spôsobom bude osadený žľab na odvod dažďovej vody z cesty v úseku Železničnej ulici pred RD č.616,617 a 615, nakoľko sa jedná o pravotočivú zákrutu so sklonom k pozemkom uvedených RD. Ďakujem

15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Verím, že všetko funguje ako má a dažďová voda je správne zvedená do žľabu a následne do vsaku pri novovybudovanej cestnej komunikácii.
Považujem tento podnet za vyriešený (stalo sa tak v novembri 2017). Žiaľ, k aktualizácii som sa dostal až teraz.
S pozdravom

Mgr. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania