Severná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Severná-poškodená rozvodná skriňa

Severná
06. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-Mestský mobiliár-iné

Severná
18. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Severná
28. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Severná
14. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Severná
13. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-Verejný poriadok-iné

Severná
07. februára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-Verejný poriadok-iné

Severná
03. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Severná
03. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Vodorovné dopravné značky

Severná
22. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovisko na Severnej

Severná
04. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chodník

Severná
04. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera okolo poklopu blízko ihriska na Severnej 11

Severná
20. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre chodcov

Severná
19. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok

Severná
05. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta pred ZŠ Severná

Severná
14. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0