Uvoľnený poklop kanálu na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Novomešťan 05. júla 2018

Na chodníku križovatky ulíc Jozefa Weisseho a 1. Mája (na rohu mestom zrekonštruovanej bytovky) je uvoľnený poklop kanalizácie. Poklop je nestabilný, kolíše sa. nIe je isté, či je stabilne uložený a nehrozí nešťastie pádu do kanálu.
Prosím o preverenie stavu poklopu a jeho bezpečné stabilné uloženie.

04. február 2019

Témy Mesta

Predpokladame že znova nik nedal info o oprave, je tak?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania