Park ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Park-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Park
27. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Park-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Park
10. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Park-lavička-chýbajúca

Park
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Žiadosť o preverenie opravy cesty v parku

Park
14. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zakaz vstupu do parku

Park
28. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zákaz vjazdu do parku zo strany ako je Mlyn

Park
18. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vjazd do parku

Park
10. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ochrana drevín v parku

Park
16. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodený chodník v parku

Park
16. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce odpadkové koše

Park
16. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta v parku k OO

Park
15. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Chodníky v parku plné blata

Park
20. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky v parku

Park
06. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný strom Obora

Park
24. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohrozenie návštevníkov Stupavského parku

Park
18. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0