Ulica Vladimíra Clementisa-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Nonstop otvorený a voľne prístupný stožiar s reklamou.

02. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preveríme, budeme vás informovať.

Mesto Trnava
30. jún 2022

Zuzana

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania