Ulica Vladimíra Clementisa-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na bilboarde pred Kauflandom sa rozpadava strieska a cast plechu sfuklo na travu.

09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme dňa 21.10.2020 preposlali na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava
11. december 2020

Zuzana

Podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania