Smetisko na zelenej ploche

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. mája 2012

Nahlasujem podnet na špinavú plochu na ľubovnianskej v petržalke.

(Treba to vyčistiť)

21. máj 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné pozemky na situácii sa nachádzajú pri Chorvátskom ramene na Betliarskej ulici, rozdelené Antolskou ulicou. Pozemky nie sú vo vlastníctve ani v správe mestskej časti. V súčasnosti sú tieto pozemky vyčistené, čo zabezpečili dobrovoľníci v rámci akcie “Čistenie Veľkého Draždiaka a jeho okolia“. Na pokosenie plôch sme vyzvali vlastníka pozemku.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania