Zámocké schody-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 13. decembra 2018

Zámocké schody nemajú žiadne osvetlenie. Prosím o riešenie.

06. december 2019

Peter Oravec

Starostka Aufrichtová aj primátor Vallo ignorujú aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
19. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Pán admin, prečo samospráva tento podnet ignoruje?
S pozdravom.
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Momentálne máme rozpracovaných viacero opatrení pre zlepšenie kvality osvetlenia v Starom Meste. Rozsah prác bude závisieť od finančných možností ako aj súhlasu vlastníkov priľahlých nehnuteľností a Krajského pamiatkového úradu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet, prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania