Karlova Ves, Siemens

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na ul. Na Riviére

Karlova Ves - Na Riviére
17. júla 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Január 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Pustej 1

Karlova Ves - Pustá
01. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa pri zast. Cintorín Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty
11. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Ul. H. Meličkovej 41

Karlova Ves - Hany Meličkovej
18. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodené a nefunkčné osvetlenie na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova
04. novembra 2019 Komentáre6 Hodnotenie2
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Hlaváčikovej 6

Karlova Ves - Hlaváčiková
24. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie pod škôlkou na Adámiho

Karlova Ves - Adámiho
12. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Ul. Ľ. Fullu 1-7

Karlova Ves - Ľ. Fullu
05. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Silvínskej 1-29

Karlova Ves - Silvánska
08. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa na Donnerovej 35

Karlova Ves - Donnerova
14. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie medzi rodinnými domami v Líščom údolí

Karlova Ves - Líščie údolie
10. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodené stĺpy osvetlenia v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina
23. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Veternicovej

Karlova Ves - Veternicová
03. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie vo dvore Pribišova-Majerníkova

Karlova Ves - Pribišova
24. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie za KCK

Karlova Ves - Karloveská
18. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1