Ružinov

Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Poškodená navigačná značka - Krížna

Ružinov - Krížna
Hodnotenie1
V riešení
 
USER NAME HERE

Prechod pre chodcov

Ružinov - Kaštieľska
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Prosím o prešetrenie zablokovania dopravy

Ružinov - Most Apollo
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Nefunkcne osvetlenie cesta na letisko a Ivanska cesta, BA

Ružinov - Ivanská cesta
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Nefunkčná lampa pri Budúcnosti

Ružinov - Jadrová
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Zlomená značka

Ružinov - Kupeckého
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Odstavený automobil Ford Focus

Ružinov - Tomášikova
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Jazdenie po trávniku pri Heliose

Ružinov - Herlianska
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Zlý výhľad pri vychádzaní z vedľajšej na hlavnú cestu

Ružinov - Trenčianska
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Mrznúce muškáty v ružinovskom parku

Ružinov - Papraďová
Hodnotenie0
November 2018
V riešení
 
USER NAME HERE

Suchý strom

Ružinov - Dulovo námestie
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Dlhodobo rozkopaná jama na ceste

Ružinov - Kopanice
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Nefunkčné osvetlenie

Ružinov - Svätoplukova
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Semafory na križovatke Hraničná-Mierová

Ružinov - Hraničná
Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
USER NAME HERE

Nefungujuce lampy na Kaštieľskej

Ružinov - Kaštieľska
Hodnotenie0