Balkánska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Balkánska-cesta-znečistená

Čunovo - Balkánska
19. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpad v parku v Rusovciach

Čunovo - Balkánska
09. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutá vozovka, zarastená krajnica a poškodené podložie.

Čunovo - Balkánska
29. septembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené zvodidlo.

Čunovo - Balkánska
29. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpadky po celom areáli

Čunovo - Balkánska
15. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zrezané orechy kvôli bilbordom

Čunovo - Balkánska
14. septembra 2016 Komentáre6 Hodnotenie0