Jadranská ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Jadranská-vertikálna značka-neaktuálna

Dúbravka - Jadranská
13. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jadranská-cesta-znečistená

Dúbravka - Jadranská
30. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Deratizácia

Dúbravka - Jadranská
09. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka "hlavná cesta" pri odbočovaní na Jadranskú

Dúbravka - Jadranská
04. novembra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Podmytá cestná komunikácia s dierou na Jadranskej ulici

Dúbravka - Jadranská
16. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šípový krík na Jadranskej pri dome č. 6

Dúbravka - Jadranská
02. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Dúbravka - Jadranská
02. apríla 2017 Komentáre15 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov cez Jadranskú na Brižitskú

Dúbravka - Jadranská
06. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na Jadranskej

Dúbravka - Jadranská
26. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0