Námestie hraničiarov ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - problémové parkovanie

Petržalka - Námestie hraničiarov
06. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúci chodník

Petržalka - Námestie hraničiarov
04. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Námestie hraničiarov
04. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Jún 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúce parkovacie miesta

Petržalka - Námestie hraničiarov
19. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - poškodené stĺp verejného osvetlenia

Petržalka - Námestie hraničiarov
17. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - kopy stavebného materiálu v tráve

Petržalka - Námestie hraničiarov
25. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie4
Uzavretý
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - zlomený strom

Petržalka - Námestie hraničiarov
12. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - otvorené napriek zákazu?

Petržalka - Námestie hraničiarov
22. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - odstavené vozidlo

Petržalka - Námestie hraničiarov
11. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Námestie hraničiarov
06. februára 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - poškodená vertikálna značka

Petržalka - Námestie hraničiarov
03. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - preplnený kôš na parkovacie lístky

Petržalka - Námestie hraničiarov
18. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúce smetné koše

Petržalka - Námestie hraničiarov
11. novembra 2019 Komentáre8 Hodnotenie0
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Námestie hraničiarov
30. októbra 2019 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - nebezpečná reklama (na spadnutie a pod.)

Petržalka - Námestie hraničiarov
08. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie3