V riešení, Bellova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Nové Mesto - Bellova
04. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Bellova - problémové parkovanie

Nové Mesto - Bellova
11. apríla 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Problémy Bellovej

Nové Mesto - Bellova
18. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok na chodníku

Nové Mesto - Bellova
10. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodené orientačné tabule - Bellova

Nové Mesto - Bellova
11. apríla 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Špinavý chodník - Bellova

Nové Mesto - Bellova
05. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na Bellovej

Nové Mesto - Bellova
05. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neupravený chodník po výkopových prácach - Bellova / Jalovcová

Nové Mesto - Bellova
05. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník - Bellova

Nové Mesto - Bellova
16. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Stromy ohrozujú život a majetok - Bellova

Nové Mesto - Bellova
13. júla 2014 Komentáre8 Hodnotenie0