Weilburská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Weilburská - chýbajúci chodník

Weilburská
01. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Weilburská - neupravená plocha, poškodený odkvap

Weilburská
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Weilburská - problém s kamienkami na detskom ihrisku

Weilburská
05. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Venčenie psov na detskom ihrisku za bytovkou na Weilburskej

Weilburská
14. marca 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Problém s upratovaním priestorov v nájomných bytových jednotkách

Weilburská
02. novembra 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Bytovka na juhu

Weilburská
16. septembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

tesko -zásobovanie

Weilburská
26. augusta 2012 Komentáre12 Hodnotenie0