Sídlisko 3, Rúrky

V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 
Júl 2018

Tržnica n "trojke"

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


17. júla 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

NS CENTRUM

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


14. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

"Zabudnutá" chladnička na M.Nešpora

Sídlisko 3, Rúrky - Mirka Nešpora


14. júla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 

Nepokosene detské ihrisko

Sídlisko 3, Rúrky - Mirka Nešpora


08. júla 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Neporiadok po cestároch na Prostějovskej 37

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


02. júla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 
Jún 2018
V riešení
 

Poskodene "zábradlie"

Sídlisko 3, Rúrky - Levočská


28. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Zarastený chodník pri vode Sid. |||

Sídlisko 3, Rúrky - Mukačevská


16. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

V riešení