Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Trenčín - Sever

Vyriešený
 
December 2017

Protihlukova stena - Kubra

Trenčín - Sever - Na kameni


14. decembra 2017

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
November 2017

Zavadzajúci bilboard

Trenčín - Sever - Pod Sokolice


15. novembra 2017

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 
August 2017

Asfalt namiesto zámkovej dlažby?

Trenčín - Sever - Martina Rázusa


25. augusta 2017

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 

Padnutý suchý strom

Trenčín - Sever - Generála Goliana


22. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Špinavý neudržiavaný podchod

Trenčín - Sever - Opatovská (po Opatovú)


22. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Vyriešený
 
Júl 2017

"Nový" podchod na žel.stanici v hroznom stave

Trenčín - Sever - Železničná


07. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Jún 2017

Nelegálne skládky stavebného a biologického odpadu m.č. Kubra

Trenčín - Sever - Pod horou


07. júna 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 
Máj 2017

Revitalizácia verejného priestoru - lavičky

Trenčín - Sever - Generála Viesta


29. mája 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
Apríl 2017

Rozkopaná Kubranská cesta od začiatku roku.

Trenčín - Sever - Kubrická


24. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 

Čierna skládka

Trenčín - Sever - K výstavisku


23. apríla 2017

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 
Marec 2017
V riešení
 
V riešení
 

Neporiadok na Mládežníckej ulici

Trenčín - Sever - Mládežnícka


06. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený