Olympijská ulica-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Patrik 29. júna 2020

Neprehľadná križovatka, pri jazde vyznačeným smerom nieje vidieť prichádzajúce autá zľava. Výhľadu zabraňuje ovisnutý strom na rožnom pozemku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania