Nové Mesto, Siemens, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Kryty lámp na Jarošovej

Nové Mesto - Jarošova
17. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie Desiata

Nové Mesto - Desiata
22. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie - Šancova

Nové Mesto - Šancová
11. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie Brečtanová Záruby

Nové Mesto - Brečtanová
22. mája 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie Brečtanová-Deviata

Nové Mesto - Deviata
22. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie - Deviata

Nové Mesto - Deviata
11. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kryt lampy

Nové Mesto - Junácka
12. júla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Detské ihrisko - Uhrová

Nové Mesto - Jakubíkova
22. novembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie ulice Vihorlatská/Chemická

Nové Mesto - Vihorlatská
10. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kryt lampy

Nové Mesto - Račianska
21. septembra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce verejné osvetlenie

Nové Mesto - Jeséniova
16. januára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa verejného osvetlenia v Trojdomoch

Nové Mesto - Staré ihrisko
01. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca lampa na Pluhovej ulici

Nové Mesto - Pluhová
12. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie prechodu pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská
28. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Šancová
28. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie1