Petržalka, Cesty a chodníky, Iné, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Iljušinova-chodník-bariéra na chodníku

Petržalka - Iljušinova
17. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zabudnutý asfalt po oprave kanála leží v tráve -Zadunajská cesta

Petržalka - Zadunajská cesta
04. januára 2017 Komentáre17 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švabinského - rozbitá cesta

Petržalka - Švabinského
22. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výmoly a prepadliská na ul.Kolmá

Petržalka - Kolmá
26. augusta 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chátrajúce telefónne búdky na Mamateyovej ulici v Petržalke

Petržalka - Mamateyova
01. marca 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Diera v chodníku

Petržalka - Blagoevova
20. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - zničené schody

Petržalka - Námestie hraničiarov
07. mája 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - schody na terasu

Petržalka - Námestie hraničiarov
18. júla 2017 Komentáre15 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravený chodník

Petržalka - Budatínska
30. marca 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce zvislé značenie

Petržalka - Černyševského
07. júna 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená dopravná značka

Petržalka - Budatínska
09. decembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znanedbaná starostlivosť o žliabky na odvod vody

Petržalka - Einsteinova
28. augusta 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodnik

Petržalka - Kutlíkova
22. júla 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kaluž pri nemocnici Antolská

Petržalka - Antolská
04. januára 2018 Komentáre11 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujuci eskalátor

Petržalka - Kopčianska
11. septembra 2013 Komentáre9 Hodnotenie0