Petržalka, Dopravné značenie, Iné, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Kopčianska - vyvalené stĺpiky

Petržalka - Kopčianska
21. apríla 2020 Komentáre12 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prokofievova - neaktuálna značka

Petržalka - Prokofievova
04. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lietavská - zabudnuté dopravné značenie

Petržalka - Lietavská
16. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Wolkrova - neprehľadný prechod pre chodcov

Petržalka - Wolkrova
08. septembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pokazený a vlastne úplne zbytočný retardér na Pečnianskej

Petržalka - Pečnianska
19. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zákaz vjazdu cyklistov na cyklistický chodník

Petržalka - Kopčianska
15. mája 2017 Komentáre12 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka definujúca tvar križovatky

Petržalka - Panónska cesta
18. novembra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce vodorovné značenie Kremnická

Petržalka - Kremnická
23. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opäť nahnuté dopravné značky pri ŽSP

Petržalka - Kopčianska
14. augusta 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlý výhľad do železničného priecestia (Einsteinova)

Petržalka - Jantárová cesta
13. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0