Filter

Zistiť moju polohu

Neriešené podnety, Majerníkova ulica

Parkovanie na šachte na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


26. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Február 2018

Povrch schodiska pri ihrisku na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


18. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Rozbité lampy na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova


15. februára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
December 2017

Smeti na trávniku na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova


20. decembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Parkovanie okolo zastávky Kuklovská

Karlova Ves - Majerníkova


05. novembra 2017

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nefunkčný predajný stánok na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


05. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Čierna stavba na Majerníkovej 34

Karlova Ves - Majerníkova


25. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Marec 2017

Rozpadajúci sa vchod do podchodu na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


19. marca 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Poškodené premostenie na škole na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


15. marca 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Stav zábradlia popri Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


14. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2016

Špina a odpadky pri podchode na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


24. októbra 2016

1 komentár 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Február 2016

Futbalové ihrisko na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


25. februára 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Priechod na Majerníkovej pod Billou

Karlova Ves - Majerníkova


01. februára 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2015

Neporiadok na zastávke Kuklovská

Karlova Ves - Majerníkova


20. decembra 2015

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
November 2015

Zničený chodník na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova


24. novembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený