M. Schneidera Trnavského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka pri poľnej ceste 2

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. decembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zle umiestnené zábradlie a nelogické zúženie celého prechodu

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
01. decembra 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
November 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozmlátený chodník na Saratovskej.

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
24. novembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zle nastriekané pruhy

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
20. novembra 2014 Komentáre8 Hodnotenie0
September 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Zrušenie obratiska medzi Alexyho a Švantnerova v Dúbravke

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
09. septembra 2014 Komentáre14 Hodnotenie0
August 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dovidenia Dúbravka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Prehrdzavený plot.

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
10. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Ako s kočíkom na ihrisko?

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
29. apríla 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Odpad pri M. Schneidera-Trnavského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. apríla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prechod auto cez električkovú kolajovú trať

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. marca 2014 Komentáre9 Hodnotenie0
Január 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Zničené lavičky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Padnutá značka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chodník v dezolátnom stave

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničené lavičky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničené, špinavé, neefektívne detské ihrisko

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
03. januára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0