Filter

Zistiť moju polohu

Na barine ulica

Tri upchaté kanály v rade

Lamač - Na barine


14. augusta 2017

4 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Marec 2017

Vrak(y) na barine

Lamač - Na barine


27. marca 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Október 2016

Vznikajúca skládka odpadu

Lamač - Na barine


29. októbra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
 
Apríl 2016

Lavička

Lamač - Na barine


06. apríla 2016

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Marec 2016

Autá na chodníku

Lamač - Na barine


23. marca 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Október 2015

Poklop od kanála

Lamač - Na barine


18. októbra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Marec 2015

Zeleň na Barinách pozdĺž Lamačského potoka

Lamač - Na barine


28. marca 2015

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Júl 2014

Opustené autá na parkovisku na Barinách za krčmou Haas

Lamač - Na barine


29. júla 2014

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Máj 2014

Nelegálna reklama?

Lamač - Na barine


21. mája 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
September 2013

Nepozametaná ulica

Lamač - Na barine


10. septembra 2013

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Máj 2013

Problém s parkovaním v Lamači na ulici Na barine

Lamač - Na barine


13. mája 2013

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Január 2013

Dlhodobo neodhrabané a neudržiavané chodníky

Lamač - Na barine


23. januára 2013

10 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Apríl 2011

Parkovanie na chodníkoch a tráve

Lamač - Na barine


12. apríla 2011

12 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený