MÚ Staré Mesto, V riešení, Panenská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-stĺpik-chýbajúci

Staré Mesto - Panenská
08. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-stĺpik-poškodený

Staré Mesto - Panenská
06. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-betónová zábrana (biskupský klobúk)-posunutá

Staré Mesto - Panenská
06. novembra 2020 Komentáre6 Hodnotenie8
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Panenská
26. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Panenská
29. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Panenská
20. marca 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panenská-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Panenská
06. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Koše preplnené na Panenskej/Suché mýto

Staré Mesto - Panenská
13. júna 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Bordel na Panenskej

Staré Mesto - Panenská
18. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Autá ignorujúce dlhodobo žltú čiaru na Panenskej

Staré Mesto - Panenská
17. júna 2013 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Schátrané budovy

Staré Mesto - Panenská
01. júna 2013 Komentáre4 Hodnotenie1