Neudržiavaná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Richard, 21. júla 2016

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať, či je možné nejak vyriešiť nepokosenú trávu (burinu) na konci Štúrovej ulice pri križovatke s ulicou Slovenského raja. Tráva je veľmi vysoká a presahuje až na cestu, čím obrubník, ktorý tam je skoro vôbec vidno.

29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan,
v priebehu tohoto týždňa sme spomínanú burinu, trávu vypleli a pokosili, posielame aj fotografie.

Ďakujeme za podnet.

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, Obec Letanovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.