Turá Lúka ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné pouličné osvetlenie

Turá Lúka
05. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistená cesta

Turá Lúka
25. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš na smeti

Turá Lúka
24. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Vjazd do domu

Turá Lúka
19. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená cesta u Vankov lokalita u Majtánov

Turá Lúka
04. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nesvietenie pouličného osvetlenia

Turá Lúka
25. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kontajnerové státie na separovaný odpad

Turá Lúka
03. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad pri hlavnej ceste pod rozhladnou Hrajky

Turá Lúka
04. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spaľovanie

Turá Lúka
30. decembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistená autobusová zastávka

Turá Lúka
09. decembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný prístup k ZŠ a MŠ

Turá Lúka
11. novembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Blatová cesta Turá Lúka

Turá Lúka
19. októbra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mestský rozhlas

Turá Lúka
23. septembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0