Príslušný volebný obvod: č. 3
Poslanci za obvod: Ing. Vladimír Ekhardt, Juraj Fuzák, Emanuel Gronský, MUDr. Branislav Kramár, MUDr. Štefan Krištofík, Ing. Richard Sládek, Mgr. Eduard Guniš
Vývoz komunálneho odpadu: malé smetné nádoby: www.trnava.sk/userfiles/file/Kópia%20-%20Trnava%20výsyp%20%20malé%20koše.pdf
Vývoz separovaného odpadu: www.fcc-group.eu/files/documents/sk/erk/erk-trnava/harmonogram%20rd%20tt%202019-2020.pdf
Parkovanie: www.trnava.sk/sk/clanok/doprava

Verejné služby, Ulica Veterná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Sever - Ulica Veterná
19. apríla 2022 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-upchatá

Sever - Ulica Veterná
19. apríla 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-upchatá

Sever - Ulica Veterná
23. januára 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Sever - Ulica Veterná
28. októbra 2021 Komentáre9 Hodnotenie1
August 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-zápach

Sever - Ulica Veterná
25. augusta 2021 Komentáre6 Hodnotenie4
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-Cesty a chodníky-iné

Sever - Ulica Veterná
20. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Sever - Ulica Veterná
13. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nefunkčné

Sever - Ulica Veterná
02. júla 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Február 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Sever - Ulica Veterná
05. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nefunkčné

Sever - Ulica Veterná
02. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nefunkčné

Sever - Ulica Veterná
02. januára 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Sever - Ulica Veterná
19. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Sever - Ulica Veterná
13. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Sever - Ulica Veterná
02. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý vpust pri stojisku

Sever - Ulica Veterná
22. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0