Petržalka, Dopravné značenie, MÚ Petržalka, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - nebezpečná dopravná zábrana

Petržalka - Budatínska
10. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu

Petržalka - Bradáčova
08. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - nadbytočný stĺpik

Petržalka - Nobelovo námestie
06. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
November 2019
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Záporožská - chýbajúci priechod pre chodcov cez cyklotrasu

Petržalka - Záporožská
29. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Kopčianska - poškodený stĺpik

Petržalka - Kopčianska
24. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vyšehradská - bezpečnosť detí na chodníku pred ZŠ Narnia

Petržalka - Vyšehradská
14. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie10
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Romanova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Romanova
14. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tupolevova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Tupolevova
07. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Gessayova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Gessayova
21. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Lenardova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Lenardova
11. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Fedinova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Fedinova
07. augusta 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Furdekova - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Furdekova
31. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Blagoevova - žiadosť o umiestnenie priechodu pre chodcov

Petržalka - Blagoevova
10. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

M. Curie Sklodowskej-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - M. Curie Sklodowskej
12. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-vertikálna značka-poškodená

Petržalka - Tematínska
10. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0