Petržalka, semafor, Dopravné značenie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Šustekova - nefunkčné semafory

Petržalka - Šustekova
11. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Petržalka - Jantárová cesta
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - zle nastavený semafor

Petržalka - Panónska cesta
28. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Muchovo námestie-semafor-zle nastavený

Petržalka - Muchovo námestie
11. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Osuského-semafor-nefunkčný

Petržalka - Osuského
15. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Svetelná križovatka Údernícka/Kopčianska

Petržalka - Údernícka
09. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0