Naposledy zodpovedané samosprávou, Vrančovičova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrančovičova-vertikálna značka-poškodená

Lamač - Vrančovičova
24. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vrančovičova-stavby a budovy-opustená budova

Lamač - Vrančovičova
16. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná križovatka - zmätočný semafor a zábrany vo výhlade

Lamač - Vrančovičova
03. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zánik parkovacích miest po rekonštrukcií križovatky Vrančovičova

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zbytok starej konštrukcie blízko multifunkčného ihriska

Lamač - Vrančovičova
11. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kamene na multifunkčnom ihrisku

Lamač - Vrančovičova
12. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neudržiavané zábradlie a chodník

Lamač - Vrančovičova
30. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozhlas Lamač - odvysielaná gardistická pieseň

Lamač - Vrančovičova
19. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

RUŠENIE NOČNÉHO POKOJA

Lamač - Vrančovičova
05. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trčiaca gumená rohož dopadovej plochy

Lamač - Vrančovičova
02. mája 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Potok na Vrančovičovej

Lamač - Vrančovičova
20. mája 2014 Komentáre4 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Autá blokujúce chodník

Lamač - Vrančovičova
28. mája 2014 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tankodrom alias chodník medzi 2 prechodmi pre chodcov

Lamač - Vrančovičova
15. februára 2014 Komentáre9 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dočkajú sa opravy aj chodníky?

Lamač - Vrančovičova
27. apríla 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

MHD v Bratislave Lamač - strach posadiť sa!

Lamač - Vrančovičova
20. septembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0