Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení, Mlynské Nivy ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky od Billy až po bránu staveniska Pressburg tower

Ružinov - Mlynské Nivy
07. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky na zastávke

Ružinov - Mlynské Nivy
11. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutý kanalizačný poklop

Ružinov - Mlynské Nivy
21. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Špinavá cesta

Ružinov - Mlynské Nivy
26. januára 2018 Komentáre11 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosený porast - Ružinov Tekovská ulica

Ružinov - Mlynské Nivy
11. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Diera namiesto chodníka cez železničné priecestie

Ružinov - Mlynské Nivy
09. apríla 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ružinov takto zvelaďuje zeleň

Ružinov - Mlynské Nivy
13. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zdevastované kríky na Mlynských Nivách pri SPP

Ružinov - Mlynské Nivy
20. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prečo boli vyrúbané stromy pri VUB na Mlynských Nivách?

Ružinov - Mlynské Nivy
26. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Roznášanie blata po ceste a devástacia životného prostredia

Ružinov - Mlynské Nivy
23. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nadmerná prašnosť stavba Mlynské Nivy (Twin City) a Apollo

Ružinov - Mlynské Nivy
21. júla 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ranný hluk počas sviatku Cyrila a Metoda (7:30)

Ružinov - Mlynské Nivy
05. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhodobo neočistený chodník- Bratislava Ružinov Mlynské Nivy 45

Ružinov - Mlynské Nivy
16. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na ceste

Ružinov - Mlynské Nivy
30. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok

Ružinov - Mlynské Nivy
01. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0