Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Sídlisko 3, Rúrky

Diera v chodníku

Sídlisko 3, Rúrky - Volgogradská


03. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 
Marec 2018

Chýbajúci poklop

Sídlisko 3, Rúrky - Levočská


28. marca 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Poskodena lavicka

Sídlisko 3, Rúrky - Volgogradská


13. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 
Február 2018
V riešení
 

Semafór ul.Levočská/Clementisa/Ob.mieru

Sídlisko 3, Rúrky - Vlada Clementisa


20. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 

Kolóny na Clementisovej ulici

Sídlisko 3, Rúrky - Vlada Clementisa


16. februára 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Úprava krovín

Sídlisko 3, Rúrky - Matice slovenskej


09. februára 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Stojatá voda v počas dažďa

Sídlisko 3, Rúrky - Antona Prídavku


04. februára 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení