Petržalka, Všetko ostatné

Bezdomovci, drogy, špina, sídlisko Kopčany

Petržalka - Kopčianska


08. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Zápach zo Slovnaftu - Lachova

Petržalka - Lachova


06. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
August 2018

Chýba údržba

Petržalka - Lenardova


15. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Prepadávajúca sa zemina

Petržalka - Wolkrova


09. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2018

Uzavretý areál na jazere Draždiak

Petržalka - Tematínska


15. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Uzavretý
 

Nelegálna reklama monster truck a tygrik

Petržalka - Iljušinova


11. júla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Uzavretý
 

Odkrytá elektrická skrinka

Petržalka - Ovsištské námestie


11. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Jún 2018

Chýbajúca lávka cez chorvátske rameno pri detskom parku

Petržalka - Rusovská cesta


20. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Zaberanie cyklo cesty na moste Lafranconi na bungee jumping

Petržalka - Most Lafranconi


20. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
 
Máj 2018

Zákaz vstupu na medzinárodnú dunajskú cyklotrasu

Petržalka - Betliarska


20. mája 2018

5 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Informačná tabuľa na Viedenskej ceste

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť


06. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 

Plánované ihrisko pri Centrálnom parku Petržalky

Petržalka - Gessayova


02. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Apríl 2018

Bezdomovec pri bytovke

Petržalka - Romanova


09. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
V riešení
 
Február 2018

Upchatý kanál

Petržalka - Ľubovnianska


20. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení